DOZORRO-NEWS

Фірмі, яку звинувачують в неякісному виконанні ремонтних робіт, віддали ще 3 замовлення на понад 2 мільйона гривень

06.11.2019 10:32

Новобузька міська рада Миколаївської області в вересні-жовтні уклала низку угод з ТОВ «Софія-Граніт» щодо капітального ремонту вулиць на загальну суму 2,23 млн грн. Про це повідомляє «Центр журналістських розслідувань» з посиланням ProZorro.

За інформацією журналістів всього було укладено три угоди, всі за результатами неконкуретної процедури без проведення тендерів. Замовлено капремонт дорожнього покриття Софіївської, Огієнка та Харчової вулиць в Новому Бузі. 

За останні три роки «Софія-Граніт» отримала замовлень на 7,68 млн грн. Найбільшим замовником фірми є саме Новобузська міськрада, з якою було укладено угод на 6,42 млн грн. Останні угоди укладені з трирічним гарантійним терміном якості ремонту доріг.

Власником «Софія-Граніт» є Ігор Негулевський, який на позачергових парламентських виборах в 2019 році став народним депутатом від пропрезидентської партії «Слуга народу». Після виборів він склав повноваження директора фірми, зараз ним є Микола Соснов – довірена особа Нугулевського на виборах. Соснов також є депутатом Софіївської сільради Новобузького району, де знаходиться фірма.

Перед виборами кандидат Ігор Негулевський звинувачував регіональну владу в незадовільному стані автошляхів. У відповідь управління інфраструктури ОДА оприлюднило фото неякісного ремонту дороги О151507, який робило в якості субпідрядника «Софія-Граніт». 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері