DOZORRO-NEWS

Фірми-змовники розіграли черговий тендер від Укрзалізниці

18.04.2019 09:46

Філія «Центр забезпечення виробництва» провела закупівлю запасних частин до дизель-поїздів серії Д1. При очікуваній вартості замовлення в 2 мільйони гривень  учасниками тендеру стали фірми ТОВ «Торговий дім «Берислав Збут» та ТОВ «НВП «Промтехцентр». Остання й отримала підряд запропонувавши ціну на 10 тисяч дешевшу за суперників – 1,983 мільйони гривень, інформує «Zалізниця без корупції».

Обидва учасники, зауважує видання, надали ідентичні листи, про те, що є офіційними дилерами ПАТ «Бериславський машинобудівний завод». «Промтехцентр» надав відповідний лист №500/1, а «ТД «Берислав Збут» – №501/1. Крім того обидва учасники надали ідентичні документи щодо якісних характеристик продукції. Навіть їх пропозиції було завантажено в один день з різницею в 8 хвилин.

ТОВ «Торговий дім «Берислав Збут» та ТОВ «НВП «Промтехцентр» систематично розігрують тендери Укрзалізниці. Так минулого року вони поділили закупівлю на 15 мільйонів на постачання запчастин дизель-поїзда ДР-1.

Після скарги ZБК щодо змовного характеру цієї закупівлі Антимонопольний комітет почав перевірку та на початку цього року повідомив про підтвердження наявності ознак антиконкурентних узгоджених дій учасників та почав розслідування.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері