DOZORRO-NEWS

Франківське управління Держпродспоживслужби з порушенням закупило дослідницьких послуг на понад 3 мільйони гривень

14.09.2018 06:34

За результатами відкритих торгів Головне управління Держспоживслужби в Івано-Франківську закупило дослідницьких послуг води, грунту, харчових продуктів, повітря, зливів з підприємств та інших показників, які впливають на екологію в області у Франківської регіональної держлабораторії. При цьому пропозиція учасника була такою ж, як і очікувана вартість – 3,05 мільйонів гривень. Загалом на цю суму лабораторія має провести близько 2 тис. різних досліджень по всій області, повідомляє «Центр громадського моніторингу та досліджень» з посиланням на сторінку закупівлі в системі ProZorro.

Єдиним конкурентом переможця торгів була Калуська міжрайонна державна лабораторія ДСУ з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів, яка пропонувала надати свої дослідницькі послуги майже 1 млн грн дешевше - 2,19 млн грн. Причиною відхилення найдешевшого учасника стало те, що лабораторія не виконала всіх вимог замовника.

Експерти зауважують, пропозиція переможця торгів також мала значні відхилення від вимог закону й тендерної документації, а значить мала б бути відхилена. Зокрема, у пропозиції переможця не було довідки, яка б підтверджувала відсутність підстав відмови по ст 17 ЗУ “Про публічні закупівлі”. Лабораторія не надала копій жодного аналогічного договору, а також документів про проведення калібрування, чутливості засобів вимірювальної техніки та ряд інших довідок, які вимагались у тендерній документації.

“Центр громадського моніторингу та досліджень” наразі звернувся до управління Західного офісу ДАСУ в Івано-Франківській області з вимогою перевірити виявленні порушення, провести перевірку та зобов’язати замовника розірвати неправомірний договір.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері