DOZORRO-NEWS

Футбольне поле новокаховського спортивного комплексу «Стадіон «Енергія» відремонтують до кінця поточного року

07.11.2019 09:20

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Новокаховської міськради за результатами торгів підписав з ТОВ «Міленіум Спорт» договір на капітальний ремонт спортивно-футбольного поля «Дніпро» на спортивному комплексі «Стадіон «Енергія». Загальна вартість робіт становитиме 14,04 мільйонів гривень, повідомляє «Новий день».

За даними журналістів провести аукціон вдалося з третьої спроби. ТОВ «Міленіум Спорт» приймало участь і в перших аукціонах, проте тендерний комітет у перших двох випадках відхилив усі отримані пропозиції у зв’язку з невідповідністю вимогам тендерної документації.

Левову долю коштів на реконструкцію футбольного поля Нова Каховка отримала з Державного фонду регіонального розвитку, до яких доклала 1,7 млн. грн. з міського бюджету в якості співфінансування. На цьому полі раніше проводились не лише футбольні матчі аматорських команд, а й мотобольні турніри, легкоатлетичні змагання. 

ТОВ «Міленіум Спорт» зареєстроване в Дніпрі в 2013 році. Компанія вже вигравала тендери на капітальні ремонти та будівництво спортивних об’єктів у Харківській, Івано-Франківській та інших областях.

Завершити реконструкцію футбольного поля «Дніпро» планується до кінця 2019 року.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері