DOZORRO-NEWS

Головні дорожники Вінничини замовили спортивний позашляховик за понад мільйон гривень

12.01.2018 09:51

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області за результатами відкритих торгів замовила у ТОВ «Автомир-Вінниця» легковий автомобіль завартістю 1,04 млн грн. Мова йде про білий позашляховик Mitsubishi Pajero Sport 2,4 TD AT Intense 2017 року випуску, повідомляють «Наші гроші» з посиланням на ProZorro.

Відповідно до тендерної документації автомобіль укомплектований подушками і системами безпеки, оздобленими шкірою кермом і важелем, підігрівом передніх сидінь, бортовим комп’ютером з кольоровим дисплеєм тощо. Гарантійний строк становить три роки або 100 тис км.

У салонах цю модель у комплектації Intense АТ зараз продають саме за 1,04 млн грн. Крім того, у листопаді Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області придбало її за 1,05 млн грн.

Журналісти згадують, єдиним конкурентом ТОВ «Автомир-Вінниця» на торгах було ТОВ «Фірма «Опад», яке не знижувало ціну під час аукціону.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері