DOZORRO-NEWS

Гройсман прозвітував про 600 мільйонів гривень економії на закупівлі яка офіційно ще не завершена

12.07.2018 06:45

Проведення через систему ProZorro торгів із закупівлі cкануючих систем для митниці дозволило заощадити бюджету 600 млн грн. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду в середу, інформує «УНІАН».

 «Завдяки системі ProZorro й принциповій позиції Антимонопольного комітету вчора ми провели торги на закупівлю сканерів. Лот було оголошено 1,2 млрд грн, торги закінчилися з реальною економією в 600 мільйонів. Тобто ми заплатимо на 600 мільйонів менше за сканери, на які планували 1,2 мільярда», - сказав він.


Інформацію подібного змісту на своїй офіційній сторінці розмістила і Державна фіскальна служба України.

«Конкурс був максимально відкритим, ми залучили лідерів ринку, тому не дивно, що конкуренція під час торгів виявилась дуже жорсткою. Переможна ціна Nuctech у другому лоті склала лише на 999 грн менше, ніж пропозиція Rapiscan. Учасники були вимушені дуже суттєво знижувати ціни у порівнянні з власними початковими пропозиціями. Як результат, ми отримали економію для держбюджету в розмірі майже 600 млн грн. Це ресурс для того, аби закупити додаткові технічні засоби контролю», – наголосив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан.

Зауважимо, наразі закупівля «Створення комплексних скануючих систем стаціонарного типу для огляду вантажних транспортних засобів та контейнерів», яка включає в себе три лоти, знаходиться на стадії визначення переможця. По жодному з лотів повідомлення про намір укласти договір ще не оприлюднено.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері