DOZORRO-NEWS

Гройсман прозвітував про 600 мільйонів гривень економії на закупівлі яка офіційно ще не завершена

12.07.2018 06:45

Проведення через систему ProZorro торгів із закупівлі cкануючих систем для митниці дозволило заощадити бюджету 600 млн грн. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду в середу, інформує «УНІАН».

 «Завдяки системі ProZorro й принциповій позиції Антимонопольного комітету вчора ми провели торги на закупівлю сканерів. Лот було оголошено 1,2 млрд грн, торги закінчилися з реальною економією в 600 мільйонів. Тобто ми заплатимо на 600 мільйонів менше за сканери, на які планували 1,2 мільярда», - сказав він.


Інформацію подібного змісту на своїй офіційній сторінці розмістила і Державна фіскальна служба України.

«Конкурс був максимально відкритим, ми залучили лідерів ринку, тому не дивно, що конкуренція під час торгів виявилась дуже жорсткою. Переможна ціна Nuctech у другому лоті склала лише на 999 грн менше, ніж пропозиція Rapiscan. Учасники були вимушені дуже суттєво знижувати ціни у порівнянні з власними початковими пропозиціями. Як результат, ми отримали економію для держбюджету в розмірі майже 600 млн грн. Це ресурс для того, аби закупити додаткові технічні засоби контролю», – наголосив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан.

Зауважимо, наразі закупівля «Створення комплексних скануючих систем стаціонарного типу для огляду вантажних транспортних засобів та контейнерів», яка включає в себе три лоти, знаходиться на стадії визначення переможця. По жодному з лотів повідомлення про намір укласти договір ще не оприлюднено.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

feedback.description