DOZORRO-NEWS

Громадські експерти визначили Дніпропетровську ОДА «найпрозорішою» в застосуванні системи ProZorro

12.02.2018 18:11

За результатами дослідження проведеного ГО «Громадський контроль» Дніпропетровська облдержадміністрація визнана найбільш прозорою серед адміністрацій на ринку держзакупівель.

«Дніпропетровська ОДА перейшла на онлайн-покупки в ProZorro в серпні 2015 року. Зараз лідирує за кількістю завершених торгів серед усіх облдержадміністрацій і визнана найбільш прозорою на ринку держзакупівель. Зараз до ProZorro приєдналися понад 11 тисяч підприємців області. Виграючи тендери по всій країні, вони наповнюють бюджет Дніпропетровщини», - прокоментував результати дослідження голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко, інформує «Событие».

Активісти «Громадського контролю» склали рейтинг за чотирма критеріями: кількість закупівель, відсоток успішних торгів, співвідношення завершених тендерів та закупівель без конкуренції, кількість допорогових закупівель.

Цікавим є той факт, що тендери першої 5-ки рейтингу: Дніпропетровської, Харківської, Львівської, Київської та Донецької ОДА за сумою коштів практично рівні закупівлям всіх інших областей. Це свідчить про правильно обрані пріоритети та активність влади на місцях, впевнені в «Громадському контролі».

Загалом У 2017-му році обласні та районні адміністрації України провели закупівель на 46 млрд грн.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері