DOZORRO-NEWS

Харківська міськрада віддала півмільйонний підряд фірмі з тримісячною історією

07.12.2018 08:16

Департамент комунального господарства Харківської міськради 3 грудня уклав договір з ТОВ «ТБК Тітан» щодо робіт з капітального ремонту по вул. Буковій вартістю 433,48 тисяч гривень. Відповідний звіт замовник опублікував в системі ProZorro, інформує «Харківський антикорупційний центр».

Роботи з відновлення елементів благоустрою по вулиці Буковій мають зробити біля пам'ятника робітникам цегляного заводу «Комсомолець», які загинули на фронтах Другої Світової війни. Роботи планують завершити до кінця 2019 року.

Видання зауважує, власником та керівником ТОВ «ТБК Тітан» є Рудольф Усачов з смт. Печеніги. Фірму заснували 5 вересня 2018 року. Того ж дня та за тією ж адресою, Усачов заснував ще одну фірму – ТОВ «ТБК Респект». Для «ТБК Тітан» це стало першим замовленням отриманим через ProZorro.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері