DOZORRO-NEWS

Харківський геріатричний пансіонат переплачує на олії мінімум 10 гривень на літрі

25.06.2019 05:58

Комунальна установа Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці Харківської обласної ради за результатами проведеної допорогової закупівлі уклав з ФОП Шевченко Вадим Олександрович договір на придбання продуктів харчування вартістю 198,37 тис. грн. Мова йде про  4150 кг соняшникової олії за ціною 47,8 грн/кг, що є суттєво дорожче від аналогічних пропозицій на ринку, інформує Харківський антикорупційний центр з посиланням на ProZorro.

Видання зауважує,пансіонат переплачує за товар навіть у порівнянні зі схожими закладами по Україні. Так Обласна психіатрична лікарня № 1 купує зараз соняшникову олію по 36,6 грн/кг, а у Чернігові олію для геріатричного пансіона купують по 27,3 грн. Тож через завищену очікувану вартість переплата складе понад 40 тис. грн.

На допороговій закупівлі геріатричного пансіонату конкурентів у Вадима Шевченка, який зареєструвався як ФОП лише у березні 2019, не зайшлось.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері