DOZORRO-NEWS

Харківський «Прозорий офіс» вартуватиме бюджету понад 100 мільйонів

10.11.2017 13:07

За результатами відкритизх торгів управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклало з ПП «БФ «Промтекс» угоду щодо будівництва «Прозорого офісу». Остаточна вартість договору слала 104,88 млн. грн.  при тому, що очікувана вартість закупівлі була на 10 мільйонів більшою – 114,9 мільйонів гривень, інформує «Харківський антикорупційни портал» з посиланням на сторінку закупівлі в системі ProZorro.

Переобладнати під «Прозорий офіс», або ж Центр надання соціальних послуг планується нежитлову будівлю по вул. Благовіщенській, 25.

Конкурентами переможця були ТОВ «Будівельник», яке належить Михайлу Харнаму та Леоніду Надточию, а також ТОВ «Індастріал Білдінг Груп».

Власниками ТОВ "Індастріал Білдінг Груп" є Владислав Кутовий, Наталія Головко та Тетяна Спіцина. Також підписантом є Станіслав Києвець. Владислав Кутовий та Станіслав Києвець є помічниками-консультантами нардепа Анатолія Денисенко.

Переможець тендеру ПП «БФ «Промтекс» записане на Станіслава Бровіна.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері