DOZORRO-NEWS

Керівництво Харківщини та громадські активісти домовились про співпрацю

12.02.2018 11:15

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична і заступник голови правління громадської організації "Харківський антикорупційний центр" (ХАЦ) Ігор Черняк підписали меморандум про співпрацю з метою підвищення ефективності використання системи публічних закупівель ProZorro. На думку Світличної об'єднання зусиль громадського сектору та органів влади дозволить істотно збільшити економію бюджетних коштів, інформує «Interfax-Україна».

"Меморандум дозволить нам спільно використовувати всі можливості громадського сектора та органів влади для того, щоб досягти якісних показників економії бюджетних фінансових ресурсів. Ми будемо прагнути збільшити економію в 1,5 рази, що дозволить будувати нові дороги, школи, об'єкти соціальної інфраструктури, амбулаторії і так далі ", - наголосила голова ХОДА.

Зі свого боку громадські експерти розповіли – серед іншого підписаний меморандум передбачає навчання чиновників роботі з системою ProZorro та досягнення цілком вимірюваних, конкретних результатів.

"У рамках меморандуму планується спільними зусиллями збільшити відсоток конкурентних торгів, зменшити відсоток дискваліфікованих учасників, зменшити відсоток торгів, що не відбулися, зменшити відсоток проведення допорогових закупівель без використання "ProZorro" , - повідомив журналістам Черняк.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері