DOZORRO-NEWS

Кількість оголошених в ProZorro торгів перевищила 3 мільйони

14.03.2019 07:54

Загальна кількість тенедрів, що були оголошені через систему публічних закупівель ProZorro, перевищила показник в 3 мільйони. Про це на своїй офіційній сторінці в мережі Facebook повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

З моменту запровадження системи вдалось досягти економії 76,87 мільярдів гривень при загальній сумі підписаних договорів 1,34 трильйони гривень. Участь в торгах беруть 35 тисяч 690 замовників та майже 218 тисяч постачальників зі всієї України.

«За цей час що тільки не купували через систему - були мавпи-капуцини, гільйотини (правда електричні), труни, хрести, наручники, бухло, 4 яблука для вистави, настільні ігри, тигри…

Дякую всім-всім - і працюємо далі. Ще багато треба зробити на шляху до найкращої системи публічних закупівель в світі!», - прокоментував чергове досягнення ProZorro Максим Нефьодов.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері