DOZORRO-NEWS

Кіровоградська обллікарня переплатить за бронхофіброскоп завищивши його очікувану вартість

08.01.2019 15:35

Кіровоградська обласна лікарня за результатами відкритих торгів обрала підрядника який до 30 квітня поточного року поставить закладу бронхофіброскоп Olympus, модель BF-ТЕ2. Відповідний договор з ФОП Клименко Євгенія Вікторівна, вартістю 645 тисяч гривень, було підписано 31 грудня 2018 року, інформує видання «Без купюр».

Лише на тисячу гривень дорожчою виявилась пропозиція єдиного конкурента - ТОВ «Альянс-2013» Жанни Левицької, постійного учасника закупівель гастрофіброскопів. Варто зауважити, під час аукціону конкуренти були не надто активні, за усі три раунди так і не знизивши своїх початкових ставок.

Видання зауважує, попри зниження ціни, порівняно з визначеною очікуваною вартістю, Кіровоградська обласна лікарня все ж переплатить за товар близько  100 тисяч гривень.

Менш ніж за два місяці до підписання згаданого договору, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону провівши відкриті торги замовив ТОВ «Альянс-2013» поставку аналогічного бронхофіброскопу Olympus BF-ТЕ2 за 534,04 тисячі гривень. А дещо раніше, 23 липня, все те ж ТОВ «Альянс-2013» підписало з Комунальною установою «База спеціального медичного постачання» Житомирської обласної ради угоду про поставку того ж Olympus BF-ТЕ2, однак за 556,4 тисячі гривень. В обох випадках очікувана вартість товару була на сотню тисяч гривень дешевшою від визначеної спеціалістами Кіровоградської обласної лікарні.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері