DOZORRO-NEWS

Києво-Могилянська академія витратить на ремонт одного з корпусів 147 мільйонів гривень

14.05.2019 06:20

Національний університет Києво-Могилянська академія за результатами відкритих торгів замовив ТОВ «Тауріс» реставрацію Староакадемічного корпусу в Подільському районі Києва. Вартість замовлення при цьому склала 147 мільйонів гривень, повідомляє видання «Наші гроші» з посиланням на ProZorro.

За умовами контракту до травня 2022 року підрядник відреставруює Староакадемічний корпус Братського монастиря по вулиці Григорія Сковороди, 2, що збудований у 1703-1740 роках та є пам’яткою архітектури та історії національного значення. Техзавданням передбачено реставрація фасадів та інтер’єру, влаштування перекриття, сходів, фундаменту, мережі, даху, покриття, а також заземлення, блискавко- і вогнезахист, протипожежну систему, теплопункт, відеонагляд, контроль доступу, сигналізацію та ін.

Субпідрядник ТОВ «БК «Будтранссервіс» виконає загальнобудівельні роботи на 22%, а ПП «Ремводпласт Плюс» – улаштує мережі на 17,5% загальної вартості підряду.

На 2019 рік передбачено фінансування з держбюджету в розмірі 17,50 млн грн. Гарантійний строк становить десять років.

Засновницею вишгородської фірми «Тауріс» є Валерія Ананьєва, а директором – Андрій Онопрієнко.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері