DOZORRO-NEWS

«Київміськсвітло» планує замовити понад тисячу прапорів країн світу

10.08.2018 07:14

Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення міста Києва «Київміськсвітло» оголосило проведення відкритих торгів на придбання 1286 прапорів. Очікувана вартість закупівлі, початок аукціону за якою заплановано на 23 серпня, складає 299,74 тисяч гривень.

Згідно техзавдання по 233 гривні за штуку комунальники готові придбати прапори 600х900 мм виготовлені з поліестру або габардину. Крім власне прапора в комплект поставки має входити також тревко з деревини хвойних порід довжиною 1,2 метри. Зуважимо, що мова йде не про прапори України – кольорову гамму майбутніх прапорів визначатиме Замовник залежно від країни високоповажних гостей, що завітають до столиці. Виконувати замовлення поставки прапорів тих чи інших країн світу майбутній підрядник має не пізніше 2-х робочих днів після надання заявки.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері