DOZORRO-NEWS

Київський метрополітен оголосив торги на створення проекту будівництва метро на Троєщину

16.11.2018 07:55

Комунальне підприємство «Київський метрополітен» оголосив закупівлю проектних робіт будівництва Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену від Кільцевої дороги на житловий масив Вигурівщина-Троєщина з двома електродепо.Траса лінії має проходити по територіях Солом’янського, Шевченківського, Подільського, Дніпровського та Деснянського районів Києва, Подільському мостовому переходу через р. Дніпро. Очікувана вартість робіт – 148,52 мільйонів гривень. Відповідна інформація розміщена в системі ProZorro.

При проектуванні майбутній підрядник має передбачити наступну черговість будівництва та прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію з виділенням пускових комплексів:

І черга – від станції «Вокзальна» на житловий масив Вигурівщина-Троєщина з першим електродепо, з наступними пусковими комплексами:

  • І пусковий комплекс – дільниця від станції «Глибочицька» до станції «Райдужна» (варіант мілкого закладення на Подолі);
  • ІІ пусковий комплекс – дільниця від станції «Вокзальна» до станції «Глибочицька»;
  • ІІІ пусковий комплекс – дільниця від станції «Райдужна» на житловий масив Вигурівщина-Троєщина з першим електродепо.

ІІ черга – від станції «Вокзальна» до Кільцевої дороги з другим електродепо, з наступними пусковими комплексами:

  • І пусковий комплекс – дільниця від станції «Вокзальна» до станції «Солом’янська»;
  • ІІ пусковий комплекс – дільниця від станції «Солом’янська» до Кільцевої дороги з другим електродепо.

Подати свої тендерні пропозиції потенційні учасники можуть до 29 листопада, а вже наступного дня, 30 листопада, має відбутись аукціон. Строк виконання робіт – до кінця 2019 року.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері