DOZORRO-NEWS

КМДА витратить 1,95 мільйона гривень на організацію «Студентської Ліги сміху» 2021

20.07.2021 10:49

Департамент молоді та спорту КМДА уклав угоду з ТОВ «Ліга життя» стосовно організації заходу – студентської Ліги сміху, вартістю 1,95 мільйона гривень. За інформацією «Наших грошей» мова про постановку і режисерування, оренду обладнання, кава-брейки для учасників чотирьох етапів, художнє оформлення заходу, дизайн реклами, послуги ведучих заходу та відео-сюжетів, фото- та відео-послуги, трансляцію, майстер-класи, а також маски, антисептики та термометри.

Закупівлю провели за переговорною процедурою з посиланням на необхідність захисту прав інтелектуальної власності. Як пише замовник в обґрунтуванні, у травні 2021 року до нього звернулась Громадська організація «Ліга життя» із проханням надати фінансову підтримку «Студентській лізі сміху 2021». Сценарій заходу належить ТОВ «Квартал 95» Тімура Міндіча, Сергія Шефіра та Бориса Шефіра. У квітні 2021 року «Квартал 95» уклав з ТОВ «Ліга сміху» ліцензійний договір про передачу/відчуження виключного права на реалізацію сценарію. З огляду на це замовник вирішив провести нинішню закупівлю в ТОВ «Ліга життя» за переговорною процедурою з метою захисту авторських прав.

Столичне ТОВ «Ліга життя» засновано три місяці тому – 16 квітня 2021 року. Засновницею та директоркою є Альона Юріївна Антонова, котра також зареєстрована як ФОП та є директоркою ОСББ «Йорданська-1». У 2020 році вона висувалась у Київраду від партії «Слуга народу». Крім того, зараз особа з такими ПІБ є позаштатною помічницею народної депутатки від «Слуги народу» Мар’яни Безуглої.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання