DOZORRO-NEWS

КМДА витратить майже 3 мільйона гривень на організацію Конференції з презентацією проекту Стратегії розвитку міста Києва

12.10.2021 13:23

 Департамент економіки та інвестицій КМДА за результатами тендеру замовив ТОВ «О2ПР» послуги з організації та проведення конференції. Про це повідомляється в системі Prozorro, інформує видання «Наші гроші».

У жовтні-грудні за 2,97 мільйона підрядники організують і проведуть Конференцію із презентації проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року. Захід на 500 осіб відбудеться у неназваній локації з конференц-залою, холом, прес-центром, паркінгом, окремим входом для VIP, охороною і рамками-металошукачами на вході. Учасниками будуть представників влади, іноземних муніципалітетів, бізнесу, науки, громадських і міжнародних організацій, у тому числі фінансових, інвестиційних та венчурних компаній і фондів, експерти, медіа та інші.

Із загальної суми 222 тис грн. відведено на концепцію та айдентику, а 260 тис грн. – на оренду приміщення. Ще 287 тис грн. іде на підготовчо-організаційний етап (програма, учасники, реклама, партнери тощо), а основний етап (дизайн, промо-ролик, модерація, забезпечення спікерів, технічне забезпечення, зйомка, переклад тощо) коштує 2,17 млн грн. Також за 27 тис грн. напишуть прес-реліз і звіти та проведуть моніторинг ЗМІ.

Харчування включає дві перерви на каву, обід і перерву на каву «Коктейльний захід».

Тендерна документація вимагала надати аналогічний договір про організацію учасником форумів, виставок, ярмарок, конгресів або інших подібних заходів у 2019-2021 роках з урахуванням карантинних обмежень пандемії COVID-19. Причому захід мав бути міжнародного рівня, принаймні на 450 осіб і на тему економіки, інвестицій, інновацій, наук, нових технологій, інфраструктури, енергозбереження, інформаційних технологій.

Єдиним конкурентом переможця торгів було столичне ТОВ «ВіДіЕм Груп» директора Дениса Лопатюка та Івана Красновида. 

Столичне агентство «O2PR» належить директорці Ользі Дьяковій та Ользі Данько. За даними системи «YouControl», раніше засновником був Віталій Степаненко.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання