DOZORRO-NEWS

Комунальне підприємство на Львівщині з переплатою закупило пікап Mitsubishi

15.04.2019 07:39

Комунальне підприємство «Громадське господарство» селища Славського Львівської області за результатами відкритих торгів замовило ТОВ «Ніко-Захід» легковий автомобіль вартістю 864 тис грн. Про це повідомляється в системі ProZorro, інформує видання «Наші гроші».

Згідно техзавдання фірма поставить підприємству пікап Mitsubishi L-200 Invite. Автомобіль матиме кондиціонер, подушки безпеки, підігрів передніх сидінь, лебідку Tabor by Warn 12 з навантаженням 5443 кг.

Видання зауважує, на своєму сайті «Ніко-Захід» вказує, що продає Mitsubishi L-200 Invite за 825 тис грн. На торгах єдиним конкурентом «Ніко-Захід було ПП «Талисман» Віталія Гордієнка, чия пропозиція була вищою від переможця на 1 тис грн. і склала 865 тис грн. Саме такою була очікувана вартість. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Засновниками ТОВ «Ніко-Захід» є ТОВ «Компанія з управління активами «Ковін капітал», ТОВ «Ніко Авто Холдинг (Україна)», бенефіціар Іван Ніколайчук.

КП «Громадське господарство», яке було створене у листопаді 2018 року, очолює Михайло Билень, який був обраний депутатом Славської ОТГ.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері