DOZORRO-NEWS

Комунальне підприємство на Львівщині з переплатою закупило пікап Mitsubishi

15.04.2019 07:39

Комунальне підприємство «Громадське господарство» селища Славського Львівської області за результатами відкритих торгів замовило ТОВ «Ніко-Захід» легковий автомобіль вартістю 864 тис грн. Про це повідомляється в системі ProZorro, інформує видання «Наші гроші».

Згідно техзавдання фірма поставить підприємству пікап Mitsubishi L-200 Invite. Автомобіль матиме кондиціонер, подушки безпеки, підігрів передніх сидінь, лебідку Tabor by Warn 12 з навантаженням 5443 кг.

Видання зауважує, на своєму сайті «Ніко-Захід» вказує, що продає Mitsubishi L-200 Invite за 825 тис грн. На торгах єдиним конкурентом «Ніко-Захід було ПП «Талисман» Віталія Гордієнка, чия пропозиція була вищою від переможця на 1 тис грн. і склала 865 тис грн. Саме такою була очікувана вартість. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Засновниками ТОВ «Ніко-Захід» є ТОВ «Компанія з управління активами «Ковін капітал», ТОВ «Ніко Авто Холдинг (Україна)», бенефіціар Іван Ніколайчук.

КП «Громадське господарство», яке було створене у листопаді 2018 року, очолює Михайло Билень, який був обраний депутатом Славської ОТГ.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors