DOZORRO-NEWS

Кропивницьке теплогенеруюче КП без торгів замовило товарів у фірми місцевої депутатки

12.02.2019 09:26

Кропивницьке комунальне підприємство «Теплоенергетик» прозвітувало про підписання з ТОВ «Виробничо-комерційний центр «ОЛЕУМ» 15 безконкурентних підрядів на загальну суму 1,63 мільйона гривень. Відповідні контракти опубліковані в системі ProZorro 24, 25, 28 січня, а також 11 лютого цього року, повідомляє «Без купюр» з посиланням на ProZorro.

Мова йде про різнопланові товари, зокрема електрообладнання, одяг, взуття, арматуру, дроти, муфти та інше. Самі контракти однотипні та відрізняються лише предметом закупівлі і ціною.

Видання зауважує, специфікація у викладених на ProZorro файлах відсутня, а формулювання «ціна, асортимент та кількість товару, який входить у конкретну партію, остаточно узгоджується сторонами в рахунках-фактурах», дозволяє купувати що завгодно та в якій завгодно кількості не виходячи за рамки передбаченого бюджету.

Минулого року підприємства також досить плідно співпрацювали підписавши за рік 21 договір на загальну суму 2,51 мільйона гривень. Конкурентні торги комунальне підприємство не проводило. За весь минулий рік комунальне підприємство, яке щорічно дотується з бюджету міста на десятки мільйонів гривень, взагалі не оголошувало відкритих торгів чи конкурентних допорогових закупівель.

Підрядник комунальників ТОВ «ВКЦ «ОЛЕУМ» належить депутатці міської ради Кропивницького Катерині Шамардіній, яка разом з чоловіком Олександром Шамардіним, головою постійної депутатської «земельної комісії», входить до фракції партії «Рідне місто». 3% статутного капіталу фірми внесли співзасновники Анатолій Машковський та Андрій Олійник.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері