DOZORRO-NEWS

Луцькі комунальники планують придбати мобільний сортувальний комплекс

09.01.2019 09:13

Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради оголосив проведення відкритих торгів для придбання мобільного сортувального комлексу який має бути поставлений до 1 червня поточного року. Очікувана вартість обладнання складає 9 мільйонів гривень повідомляє «Волинь.Online» з посиланням на сторінку закупівлі в системі ProZorro.

Згідно техзавдання сортувальна лінія повинна бути потужністю 12-15 тон твердих побутових відходів на годину. Принциповою здатністю обладнання має бути можливість його використання для змішаних відходів що мають високу насипну щільність. Бункер матиме можливість завантаження сміття навантажувачем або дозовано з автомобіля. У бункері для завантаження сміття має знаходитись транспортер з стрічкою армованою металевою сіткою. Крім того до комплексу має входити гідравлічний прес для вторинної сировини та подрібнювач. Обладнання повинно бути виготовлено не пізніше 2018 року.   

Кінцевий строк подачі тендерних пропозицій завершується 4 лютого. Сам же аукціон заплановано провести 12 береня.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері