DOZORRO-NEWS

Львівська академія сухопутних військ віддала 3 підряда фірмі яка судиться з АМКУ щодо свого перебування в «чорному списку»

12.06.2019 08:13

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного 6 червня підписала три контракти з ТОВ «ХоСаРо» на загальну суму 152,82 млн грн. За ці гроші буде реконструйовано під навчально-тренувальний комплекс низку будівель на території військового містечку №81 у місті Червоноград, інформує видання «Наші гроші. Львів» з посиланням на ProZorro.

Згідно з угодами договорів, переможець торгів реконструює колишні приміщення дитячого садочка, спального корпусу, майстерень та пральні під військовий навчально-тренувальний комплекс. Всі роботи планують завершити до кінця 2020 року. На зарплати за всіма трьома угодами фірма витратить 2,71 млн грн, а прибуток складе 595,71 тис. грн.

Як раніше повідомляло видання підприємство «ХоСаРо» у березні поточного року було внесено у так званий «чорний список» АМКУ. Фірмі заборонили брати участь у торгах на найближчі три роки через порушення законодавства – антиконкурентні дії на торгах.

Однак вже у квітні «ХоСаРо» звернулося до суду з позовною заявою щодо визнання цього рішення недійсним. Ще до розгляду справи по суті представники позивача попросили суд про «вжиття заходів забезпечення позову» – зупинення дії рішення АМКУ. В результаті розгляду справи по суті суд задовольнив це прохання і 11 квітня зупинив дію рішення АМКУ.

ТОВ «ХоСаРо» належить Володимирові Хомі (90%) та Володимиру Мазуру (10%). З початку 2018 року фірма отримала 11 державних підрядів на загальну суму 378,4 млн грн. За цей період з Академією сухопутних військ підприємство співпрацює вперше.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері