DOZORRO-NEWS

Львівська міськрада замовила поточний ремонт частини своїх приміщень

23.06.2021 09:22

ЛКП «Ратуша-сервіс» замовило поточний ремонт приміщень п’ятого поверху Львівської міськради. Йдеться про шість приміщень загальною площею 476,1 м2. Замовлення за 578,99 тисяч гривень виконає ФОП Кузик Ігор Андрійович, інформує «Львівський портал»

Тут потрібно перефарбувати стіни, влаштувати спеціальну основу під підлогу, постелити паркет і ковролін, прибити плінтуси, подакувати новий паркет, а також встановити світильники, інформаційні таблиці і вказівники. Всі роботи потрібно виконати до 30 серпня.

На ремонт згаданих приміщень «Ратуша-сервіс» була готова витратити 906,96 тисяч гривень. На тендер подалися шість учасників, які в ході торгів знижували ціну. Зрештою перемогу здобув вище згаданий ФОП, при цьому його прпозиція була лише на 1 гривню меншою від найближчого конкурентна. 

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, Кузик Ігор Андрійович – фізична особа-підприємець, яка зареєстрована у Львові на вул. Княгині Ольги. У нього оформлено пів сотні КВЕДів, основний із яких – будівництво житлових і нежитлових будівель.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання