DOZORRO-NEWS

Львівський діагностичний центр реконструює фірма з «неіснуючими» працівниками

13.02.2018 13:02

Експерти ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» дослідивши закупівлі  Львівського обласного діагностичного центру виявили порушення, допущене замовником під час проведення закупівлі реконструкції будівель клінічного діагностичного центру з метою енергозбереження. Відповідно до даних системи ProZorro у торгах тоді взяли участь троє учасників: ТзОВ «Грандобуд-Престиж» з ціновою пропозицією 7 млн грн, ТОВ «ТЕК-Гідроенергобуд», яке погодилось відремонтувати будівлі за 7,1 млн грн та ТОВ «Граніт УТОГ» з пропозицією 7,3 млн грн.

За результатами відкритих торгів замовник підписав договір з компанією «ТЕК-Гідроенергобуд», відхиливши найдешевшу пропозицію ТзОВ «Грандобуд-Престиж» через відсутність сертифікатів працівників.

Тим не менш екперти стверджують - ТОВ «ТЕК-Гідроенергобуд» також не виконало вимоги замовника, а саме на підтвердження наявності сертифікованих спеціалістів, фірма надала копії сертифікатів архітектора та інженерів, які не є працівниками даного підприємства, про що свідчить штатний розпис підприємства. Крім того сертифікати які надала компанія не належать і працівникам субпідрядних організацій, оскільки ТОВ «ТЕК-Гідроенергобуд» надало довідку про “незалучення субпідрядника”.

Наразі експертами надіслано звернення до Західного офісу держаудитслужби з вимогою перевірити виявлені порушення та вплинути на замовника з метою недопущення їх надалі.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері