DOZORRO-NEWS

Львівський госпіталь ветеранів війни з переплатою замовив 2 тисячі респіраторів

21.05.2020 05:42

Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи прозвітував про замовлення респіраторів «Мікрон» третього класу захисту з клапаном на суму 220 тисяч гривень. На цю суму медики придбають 2 тисячі респіраторів, інформує видання «Наші гроші. Львів».

Журналісти зауважують, в інших областях ці респіратори купують значно дешевше. Миколаївська ТЕЦ у Миколаївській області замовила їх по 57,80 гривень за штуку, а Костопільська центральна районна лікарня у Рівненській області – по 85 грн. За такою ж ціною їх замовив Криворізький центр первинної медико-санітарної допомоги №6.

Респіратори для Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих постачатиме ПП «Бінар-2000». Ця компанія зареєстрована 2000 року у Львові, її власником є Андрій Цегелик. Він до квітня 2019 року був співвласником ТОВ «Дивосвіт», яке продає текстиль, косметику, аксесуари та напої для готелів і ресторанів. Тепер частина цієї компанії записана на його батька Григорія Цегелика.

Протягом 2019-2020 років підприємство «Бінар-2000» отримало замовлень на 705 тисяч гривень. До початку карантину в Україні фірма постачала бюджетним установам туалетний папір, рушники, серветки та канцелярію.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors