DOZORRO-NEWS

"Львівводоканал" за переговорною процедурою замовив охорону власних об'єктів на території міста та області

13.03.2019 09:08

Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" за переговорною процедурою обрало фірми, які забезпечуватимуть охорону об'єктів замовника. Конкурентні торги не проводились оскільки на два попередні тендери не подалось достатньої кількості учасників. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі ProZorro, повідомляє 032.ua.

Зокрема послуги охорони приміщень “Львіводоканалу” у місті обійдуться у 3,7 мільйона гривень. Згідно з тендерною документацією, охоронятися будуть насосні станції «Сихів», «Сокільники», «Кривчиці», «Північна-35», «Довга», «Рясне-2», виробнича база, склад МТЗ, три водозбірники та приміщення Сервісного центру. Охоронятиме об’єкти фірма “Аутпост-14”.

Ще 988 тисяч гривень “Львіводоканал” витратить на охорону каналізаційних очисних споруд. Перможцем у цьому лоті стала фірма “Бастіон-пост”.

Насамкінець на охорону обєктів “Львіводоканалу” в області витратять 3,7 мільйона гривень. Тут підписати договір планують з фірмою “Аутпост-12".

Видання зауважує, засновником та керівником усіх трьох фірм, які зареєстровані за однією адресою, є Віталій Устінов.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері