DOZORRO-NEWS

Мелітопольське КП замовило ремонт дитячого майданчики у фірми свого колишнього керівника

02.12.2019 09:00

КП “Житломасив” Мелітопольської міської ради прозвітувало про підписання з ТОВ “Керуюча компанія “Моє місто” угоди на капітальний ремонт дитячого майданчику по вул. Казарцева в Мелітополі вартістю 1,33 млн грн. Про це повідомляється у системі ProZorro, інформує видання «Наші гроші. Запоріжжя».

За умовами контракту підрядник має встановити ігровий комплекс “Бастіон” Т912 вартістю 468 тис. грн. При цьому у відкритих джерелах його вартість становить 439 тис. грн. Паркан Оригінал ППЛ 2,5*1,53 коштуватиме 758 грн/секцію, яку на ринку пропонують від 522 грн/секцію.  Завищені ціни й на інші матеріали, що будуть використані під час ремонту.

Роботи мають виконати до кінця року. Угоду укладено без проведення конкурсних процедур і це перше замовлення компанії “Моє місто” в публічних закупівлях.

ТОВ “Керуюча компанія “Моє місто” володіють Петро Стоєв та Андрій Хрущ. Останній у 2015-2017 роках очолював комунальне підприємство “Житломасив”, яке нагадаємо виступає замовником ремонтних робіт.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері