DOZORRO-NEWS

На демонтаж новорічного обладнання з майдану Свободи у Харкові витратять майже мільйон гривень

22.01.2020 07:07

Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" прозвітувало про підписання з фізичною особою-підприємцем Антоном Самусаєвим договору на демонтажу обладнання з майдану Свободи вартістю 999,5 тисяч гривень. Відповідна інформація розміщена в системі ProZorro повідомляє «Харківський антикорупційний центр».

В рамках демонтажу, до 31 січня, мають прибрати з майдану новорічну ялинку, 10 декоративних форм «Світлова ялинка», скульптурну композицію «Дід Мороз», декоративну форму «Сані Діда Мороза», світлові декоративні форми «Кристал», ілюмінацію «Зоряне небо», 50 світлових фігур «Завиток», світлову форму «Зірка» та інше.

В минулому році, укладали два договори щодо демонтажу новорічного обладнання з майдану Свободи. Загальна вартість цих двох договорів теж складала 999,5 тис.грн. Тоді комунальники уклали одну угоду з ФОП Антон Самусєв вартістю 432 тис. грн. щодо демонтажу новорічної ялинки та розбірного навісу. А другу угоду уклали з ФОП Мурджанян Самвел Суренович вартістю 567,5 тис. грн. щодо демонтажу всього іншого новорічного обладнання та конструкцій.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors