DOZORRO-NEWS

На Харківщині з переплатою збудують амбулаторію загальної практики сімейної медицини

08.11.2018 15:49

Комунальне некомерційне підприємство «Первомайський центр первинної медико-санітарної допомоги» за результатами відкритих торгів уклало з НВП "Промтехснаб"  ТОВ Інвалідів Київського району міста Харкова угоду щодо будівництва амбулаторії вартістю 10,66 млн. грн.  Мова йде про будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Соборній, 18, с-ще Біляївка Первомайського району, інформує «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на ProZorro.

Видання зауважує, поданий переможцем кошторис в рази перевищує реальні ринкові ціни на ті чи інші матеріали та обладнання. Зокрем прилад «Тірас 8-П» планують купити за 9509 грн., хоча на сайті виробника у свідому прайсі цей прилад коштує 3045 грн. Світлозвуковий оповіщувач «Джміль-1» планують купувати по 1122 грн./шт, ринкова ціна такого приладу втричі менша. І таких прикладів, наголошують автори безліч.

Бенефіціаром «Промтехснабу» у ЄДР вказана Тетяна Костенко. Єдиним конкурентом переможців було ПФ «Знак», засновником якого вказаний росіянин Микола Ковитєв.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері