DOZORRO-NEWS

На Харківщині замовник віддав ФОПу з чорного списку АМКУ замовлення на ремонт шкільної вбиральні

11.07.2019 07:34

Відділ освіти, молоді та спорту Дворічанської РДА уклав угоду з ФОП Церахто О.Д. щодо проведення ремонтних робіт вартістю 80 тис. грн. Відповідна інформація розміщена в системі публічних закупівель ProZorro, інформує «Харківський антикорупційний центр».

Мова йдеться про поточний ремонт роздягальні та туалетів у Кам'янському НВК. При цьому  угоду було укладено без проведення конкурентних торгів.

Видання зауважує, 6 грудня минулого року голова Харківської ОДА Юлія Світлична підписала розпорядження з рекомендацією для структурних підрозділів ХОДА, районних державних адміністрацій (їхніх структурних підрозділів), підприємств, організацій, установ, використовувати електронну систему ProZorro при здійсненні закупівель, а саме проводити аукціони під час визначення підрядника для проведення робіт на суму понад 50 тис. грн. Дане розпорядження однак замовник проігнорував.

Крім того ФОП Церахто знаходиться в так званому «чорному списку» АМКУ та має заборону на участь у відкритих торгах на три роки.

Це вже не перший випадок, коли саме цей відділ освіти віддає без аукціону підряди підприємцям з «чорного списку» АМКУ.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері