DOZORRO-NEWS

На Івано-Франківщині лікарня визначена «коронавірусною» дозакупила три десятка медичних ліжок

14.10.2020 08:39

Городенківська центральна районна лікарня двома угодами замовила 28 додаткових медичних ліжок на 400 тисяч гривень. Закупівлі провели за спеціальною спрощеною процедурою звітування для подолання пандемій коронавірусної хвороби COVID-19, інформує видання «Наші гроші. Львів».

Медики отримають десять медичних чотирисекційних ліжок «Біомед» FB-11B-4 за 180 тисяч гривень, які продасть лікарні приватна підприємиця Олена Макарчук, що працює на ринку оптової торгівлі лише з 2019 року, але вже отримала державних замовлень на 1,6 мільйонів, в основному на медичне обладнання.

У комплект входять чотири колеса для плавного переміщення, штатив для крапельниць, бічні алюмінієві огорожі та матрац. Одне таке ліжко коштує 18 тисяч гривень. За такою ж ціною на своєму сайті товар продає компанія «Біомед».

Лікарня також придбає вісімнадцять мобільних двосекційних ліжок загальною сумою 220 тисяч гривень.Товар укомплектований регульованим підголівником, з’ємними панелями біля голови та підніжжя, поворотними роликовими опорами та обмежувачами матрацу. 

Цю угоду Городенківська лікарня уклала з ТОВ «Хімлаборреактив», великим постачальником продукції для лабораторій. 

Лікарня-замовник належить до установ, які приймають хворих на коронавірус в Івано-Франківській області.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors