DOZORRO-NEWS

На Кіровоградщині підприємець продав податківцям три партії вугілля за завищеними цінами

13.02.2018 10:54

Голованівська ОДПІ Головного управління ДФС у Кіровоградській області прозвітувала про підписання з ФОП Тонконоженко Валентин Васильович трьох договорів на поставку вугілля марки АМ. Усі три угоди було підписані 29 січня, та викладені в системі ProZorro з різницею у 6 хвилин, інформує «Центр медіарозлідувань «Прозоро».

Відповідно до умов договорів підрядник має поставити податківцям дві партії вугілля по 7 тонн за ціною 7,121 тисяч грн за тонну, а також одну партію на 9 тонн  ціною 6,95 тисяч гривень за тонну. Загальна вартість усіх трьох угод складає 162,24 тисячі гривень.

Журналісти наголошують, в усіх трьох випадках ціна за тонну вугілля є завищеною у порівнянн з середньоринковою на Кіровоградщині.  Для прикладу Добровеличківська сільська рада за результатами відкритих торгів отримає вугілля такої ж марки по 6,5 тисяч за тонну, а Розношенська ЗОШ Благовіщенської райради купила за прямим договором палива по 6,33 тисяч за тонну.

Валентин Тонконоженко відомий не лише своєю підприємницькою діяльністю. У 2010 році він у складі партії «Єдиний центр» балотувався до Кіровоградської обласної ради. А вже у 2015-му спробував стати депутатом Новоархангельської райради вже як член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка".

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері