DOZORRO-NEWS

На Львівщина за 6,92 мільйонів гривень відремонтують старовинну дерев’яну церкву

07.11.2019 08:33

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації провів тендер на реставрацію дерев’яної церкви Успіння Пресвятої Богородиці у селі Морянці Яворівського району. Виконати роботи переможець торгів має до 31 грудня 2020 року, інформує видання «Варіанти».

Участь в аукціоні взяли колективне підприємство "Центр комплекс" Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України" та підприємство об’єдання громадян "Захід-Квартал", які запропонували виконати роботу за 6,92 та 6,99 мільйонів гривень відповідно. 

Як вказано у техзавданні закупівлі, підрядник повинен буде здійснити реставрацію фасадів та даху храму, церкву покриють захистом від вогню та блискавки, а також пофарбують. Церква Успіння Пресвятої Богородиці у селі Морянці – є пам'яткою архітектури місцевого значення, споруджена у 1766 році. 

За даними порталу Youcontrol, "Союз організацій інвалідів України", який у підсумку і став переможцем торгів, зареєстрований у Львові з 1993 року і займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Статутний капітал підприємства становить 8800 грн.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері