DOZORRO-NEWS

На Львівщині облаштують нове сміттєзвалище

06.11.2019 10:06

Новояворівська міська рада провела закупівлю будівельних робіт зі зведення полігону твердих побутових відходів для Новояворівська, Яворівського району Львівської області. Виконувати замовлення переможець торгів, а ним було визнано ТОВ "Хозхімсервіс", має до кінця2022 року. Вартість робіт оцінили в 63,2 мільйони гривень, повідомляє видання «Варіанти».

Додамо, перший аукціон стартував 15 серпня, однак на нього не подався жоден учасник й закупівлю відмінили. Тоді вартість облаштування полігону становила 29,17 мільйонів грн, проте йшлося лише про одну чергу будівництва, на відміну від цього тендеру. Другий аукціон мав відбутися 6 вересня, участь у ньому взяли 6 підприємств, однак усі їхні пропозиції відхилили.

За даними порталу YouControl, ТОВ "Хозхімсервіс" зареєстроване з 2004 року у Києві, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Власниками фірми є Алла Кізіменко (місто Лиман Донецька область) та Давід Кізіменко (Донецьк), а керівником – Марк Кізіменко. Розмір статутного капіталу підприємства становить 20 500 грн.

Давід Кізіменко також є керівником будфірми "Донсервісбуд". 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері