DOZORRO-NEWS

На ремонт Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» віддали додатково 1,25 мільярдів гривень

12.09.2019 05:58

ДП «Дирекція з будівництва другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» Міністерства культури за переговорною процедурою підписала з ТОВ «Основа» договір щодо будівельних робіт вартістю 1,25 млрд грн. Про це повідомляється у системі ProZorro, інформує видання “Наші гроші”.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, бо торги двічі відміняли через нестачу учасників. На них приходила лише «Основа» із цінами 1,20 млрд грн. і 1,28 млрд грн. Причиною відсутності конкурентів стала вимога специфічного досвіду роботи з «улаштування залізобетонних барет основ будівель чи споруд».

Нагадаємо, у 2018 році «Основа» виграла тендер щодо підготовчих робіт на 118,60 млн грн. Того ж року їй докинули за переговорною процедурою ще 57,54 млн грн. . Потім вона виграла тендер на реконструкцію І черги Меморіального комплексу з будівництвом ІІ черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» за 139,23 млн грн. Загальна вартість чотирьох договорів Дирекції з «Основою» по Меморіалу складає 1,57 млрд грн.

До травня 2022 року виконають реконструкцію І черги Меморіального комплексу з будівництвом ІІ черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору». Зокрема збудують підпірні стіни, будівлю музею, пішохідний міст-алею протяжністю 156 м над Дніпровським узвозом зі сходово-ліфтовими вузлами, службовий проїзд, відкритий паркінг на Дніпровському узвозі, перекладуть частину штольні та реконструюють два колодязі, благоустроять територію з архітектурними і скульптурними композиціями.

Засновниками броварської «Основи» є Юрій і Віктор Карпенки, Вячеслав Орлов, Алла Кондратович, Семен Новофастовський, Лариса Байбара і Лідія Миронова. 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері