DOZORRO-NEWS

На території військового містечка у Яворові збудуть новий чотириповерховий гуртожиток

11.07.2019 07:30

У місті Яворів на території військового містечка №53 збудують гуртожиток. Роботи вартістю 43 мільйона гривень виконає «Будівельно-інвестиційна компанія «Галицький будівельник», інформує «Zaxid.net».

За інформацією з тендерної документації, фірма має звести чотириповерховий гуртожиток з підвальними приміщеннями. Зокрема, на першому поверсі будівлі буде розміщено хол, приміщення чергового, елекрощитова, індивідуальний тепловий пункт, комора, санвузол. Загалом у гуртожитку облаштують 53 житлові блоки. У кожному такому блоці буде кімната з кухнею нішею і балконом, санвузлом (з унітазом, ванною, умивальником, місцем під пральну машину).

Єдиним конкурентом фірми-переможниці на тендері була компанія «Ін-Поінт». Вона запропонувала збудувати гуртожиток за 42,5 млн грн. Однак тендерний комітет Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління відхилив дешевшу пропозицію фірми через невідповідність вимогам тендерної документації.

Dласником «Будівельно-інвестиційної компанії «Галицький будівльник» є Олександр Овчаренко. Керівник фірми – Василь Грицик. Як повідомляв сайт «Наші гроші. Львів», власник фірми Овчаренко раніше працював начальником управління (квартирно-експлуатаційного) Західного оперативного командування, головою Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради та директором ДП Міноборони України «Західвійськбуд».

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері