DOZORRO-NEWS

На території Донбасу роздаватимуть безкоштовану газету створену коштом Мінінформполітики

16.05.2018 11:33

Міністерство інформаційної політики України за результатами відкритих торгів 15 травня підписало угоду з київською ТОВ «Мега-прес груп». За комплекс послуг з виробництва та поставки поліграфічної періодичної інформаційної продукції замовник заплатить 10,90 млн грн. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на систему ProZorro.

Серед обов’язків переможця торгів -  двічі на місяць видавати і розповсюджувати російськомовну газету накладом 250 тис. примірників. Серед супровідних послуг -  планування номера, макетування, дизайн та стилістика, послуги головного редактора, забезпечення підготовки інфо- та фотоматеріалів, літературне редагування верстка та інше.

Поставка друкованої продукції та її розповсюджеття відбуватиметься на території Донбасу. При цьому не менше третини з кожного тиражу видання має роздаватися населенню, яке проходить контрольні пункти в’їзду-виїзду через лінію зіткненняє. Загалом за цей рік запланувалови випустити 22 газети загальним обсягом 8 сторінок.

Нагадаємо, що у 2017 році Міністерство інформаційної політики витратило 2,7 млн грн на випуск газети для прифронтової зони. Тоді переможцем торгів було названо все те ж  ТОВ «Мега-прес груп».

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері