DOZORRO-NEWS

На Вінничині проводитимуть допорогові закупівлі лише через систему ProZorro

02.12.2019 08:49

Голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський підписав розпорядження «Про забезпечення ефективного використання бюджетних коштів при здійсненні публічних закупівель». Як повідомляє «Укрінформ» до розробки нормативно-правового документу крім Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку, а також Департаменту фінансів ОДА, долучалися представники громадської організації «Філософія серця» на чолі з Юлією Григою та ДП «Прозорро».

Головною метою розпорядження є забезпечення оптимізації  допорогових закупівель, ефективного використання бюджетних коштів, створення конкурентного середовища, відкритості та прозорості при здійсненні публічних закупівель. Відповідно до підписаного документу структурні підрозділи облдержадміністрації та її апарату, підвідомчі заклади, райдержадміністрації, які фінансуються з обласного бюджету, при проведенні допорогових закупівель товарів, робіт та послуг вартість яких дорівнює або перевищує 30 тисяч гривень обов’язково використовуватиметься система ProZorro. 

Крім того, нормативно-правовий документ передбачає посилення контролю та встановлення обов’язкових  умов договору щодо зміни ціни за одиницю товару, визначеної за результатами торгів, в частині можливого проведення коригування ціни пропорційно рівню коливання ціни такого товару на ринку.  

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors