DOZORRO-NEWS

На замовлення Мінінформполітики знімуть 15 відеороликів у форматі 360°

21.10.2019 08:04

ДП «Центр захисту інформаційного простору України» Мінінформполітики замовило ТОВ «Кітсофт плюс» виробництво відеоінформаційної продукції у форматі 360° на 878 тис грн. Про це повідомляє видання «Наші гроші» з посиланням на ProZorro.

За умовами контракту підрядник мав створити 15 відеороликів у форматі 360° для популяризації іноземного туризму в Україні за допомоги інтерактивної інтернет-платформи https://ukraine360.org. Один відеоролик щонайменше на 10 хвилин мав бути присвячений Чорнобилю, а 14 відеороликів щонайменше по 1 хвилині – Криму.

Єдиним конкурентом переможця торгів був ФОП Лукомський Ярослав Юрійович із Хмельницької області.

Столична компанія «Кітсофт Плюс» зі статутним капіталом 5 тис грн. створена в 2017 році. Її засновником і директором є киянин Олександр Єфремов. Він також керує та володіє ТОВ «Кітсофт» і ТОВ «Комп’ютерні інформаційні технології» («КІТ») з Олександром Петропавловським.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері