DOZORRO-NEWS

Нацбанк закупився комп'ютерною технікою на под мільйон гривень

13.06.2018 14:24

Національний банк України замовив ТОВ «IT-Інтегратор» нових ноутбуків та комп'ютерів на суму 1,17 мільйонів гривень. Відповідний договір було опубліковано в системі ProZorro.

Мова йде про шість робочих станцій HP Z6 G4, три робочі станції HP Z6 G4, три ноутбуки HP Elitebook x360 1030 G2 та 3 зовнішні жорсткі диски об'ємом не менше 4000 Gb. Уся техніка є надпотужною, зокрема ноутбуки повинні мати працювати на базі процесора Intel i7-7600U, мати не менше 16 Gb оперативної пам’яті та сенсорний екран Corning Gorilla Glass. Додатково до стандартної комплектації у комплекті поставки з ноутбуком має бути рюкзак HP Odyssey Sport Backpack 15.6".

Журналісти видання UBR переконують – Нацбанку переплатив за техніку, адже лише ноутбуки в мережі можна придбати по 50 тисяч за одиницю, у той час я переможець торгів отримає за них по 62,63 тисячі за ноутбук. 

Поставити товар підрядник має за 60 днів з моменту підписання договору.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері