DOZORRO-NEWS

«Не помітивши» необхідну довідку Управління Держспецзв'язку Франківщини переплатило за Renault Duster 140 тисяч гривень

21.01.2019 07:49

Управління державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Івано-Франківській області за результатом відкритих торгів уклало договір вартістю 640 тисяч гривень з фірмою “В.С.К.” на закупівлю легкового автомобіля підвищеної прохідності Renault Duster. Згідно підписаної угоди, легковий автомобіль буде обладнаний монітором, бортовим комп’ютером, захистом від бруду, пилу, клімат-контролем, обігрівом сидінь та заднього скла, а також додатково вмонтованим металевим сейфом, інформує «Центр громадського моніторингу та досліджень».

На відкритих торгах приватна виробничо-комерційна фірма “В.С.К.” конкурувала з ТОВ “Луцьк-Експо” та ТОВ ТД “Фаворит-Авто”. Однак якщо найдешевшу пропозицію ТОВ “Луцьк-Експо” було відхилено через нібито не подання довідки про наявність матеріально-технічної бази то цінова пропозиції ТОВ ТД “Фаворит-Авто” від початку виявилась дорожчою від конкурентів.

Під час вивяення документів учасників торгів експерти “Центру громадського моніторингу та досліджень” встановили, що компанія ТОВ “Луцьк-Експо” все ж завантажила довідку в архівованій папці разом з іншими довідками на підтвердження кваліфікаційних критеріїв замовника. А це означає, що управління державної служби спецзв’язку неправомірно відхилило пропозицію компанії переплативши за автомобіль зайвих 140 тисяч гривень.

Більше того, експерти з’ясували, що переможець торгів не надав всього пакету документів, які вимагав замовник, а відтак мав бути дискваліфікований.

Зокрема, у довідці про виконання аналогічних угод ВКФ ”В.С.К.” не вказало контактів замовників, а також не надало і копій самих угод. Також фірма подала неповний договір, який підтверджує, що вона є офіційним дилером “Рено-Україна”.

Виробничо-комерційна фірма «В.С.К.» зареєстрована у Івано-Франківську та належить місцевому мешканцю Володимиру Королю. У 2018 році підприємство отримало 45 держзамовлень на 16,7 млн грн.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері