DOZORRO-NEWS

Нефьодов: «Мінекономрозвитку завершило розробку нормативної бази для створення Центральних закупівельних організацій на місцевому рівні»

12.07.2018 08:01

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України завершило розробку проекту поставнови Кабінету міністрів України «Про Особливості створення та діяльності централізованих закупівельних організацій» якою передачено створення ЦЗО на місцевому рівні. Про це на своїй офіційній сторінці в мережі Facebook повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

«Ви ж пам‘ятаєте, що реформа публічних закупівель - це не тільки ProZorro? А ще і, наприклад, Центральні Закупівельні Організації, які дозволяють об‘єднувати попит декількох маленьких замовників, а також централізувати досвід і експертизу закупівельників (бо навчити кожного - не дуже реальна задача). Ми пілотували ці процеси на основі Централізована закупівельна організація ДУ «Професійні закупівлі», а вчора Міністерство економічного розвитку і торгівлі України завершило розробку проекту нормативки для створення ЦЗО місцевою владою і центральними органами - https://docs.google.com/», - повідомив Нефьодов.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

feedback.description