DOZORRO-NEWS

Нефьодов: «Мінекономрозвитку завершило розробку нормативної бази для створення Центральних закупівельних організацій на місцевому рівні»

12.07.2018 08:01

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України завершило розробку проекту поставнови Кабінету міністрів України «Про Особливості створення та діяльності централізованих закупівельних організацій» якою передачено створення ЦЗО на місцевому рівні. Про це на своїй офіційній сторінці в мережі Facebook повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

«Ви ж пам‘ятаєте, що реформа публічних закупівель - це не тільки ProZorro? А ще і, наприклад, Центральні Закупівельні Організації, які дозволяють об‘єднувати попит декількох маленьких замовників, а також централізувати досвід і експертизу закупівельників (бо навчити кожного - не дуже реальна задача). Ми пілотували ці процеси на основі Централізована закупівельна організація ДУ «Професійні закупівлі», а вчора Міністерство економічного розвитку і торгівлі України завершило розробку проекту нормативки для створення ЦЗО місцевою владою і центральними органами - https://docs.google.com/», - повідомив Нефьодов.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері