DOZORRO-NEWS

Очільник Чернігова звинуватив учасників-«аферистів» у зриві роботі мерії в системі ProZorro

06.12.2018 08:50

Міський голова Чернігова Владислав Атрощенко вважає роботу ProZorro неефективною. При цьому чиновник звинувачує у цьому не саму систему, а учасників-«аферистів» які намагаються обдурити замовників витягнувши побільше грошей за неякісну роботу чи продукцію. Сюжет з відповідним коментарем мера на своїй сторінці у мережі Facebook опублікував телеканал «Дитинець».

«Хіба ж система ProZorro враховує, що можна зайти з мінімальною ціною на будівництво дитячого садочка, потім переоцінить в 2,5 рази підвальне приміщення, получить аванс, на половину не відпрацювать той аванс, і далі торгуватись з наступним підрядником скільки той дасть щоб він пішов, а потім судитись ще 3 роки. Це ж система ProZorro такого вона не враховує. Як і не враховує, що можна виграти підряд на будівництво каплички на честь загиблих атовців, а потім просто зникнути», - висловив своє незадоволення Атрощенко.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері