DOZORRO-NEWS

Одеська залізниця розробить проекти модернізації дизель-поїзда ДЕЛ-02

19.09.2018 06:36

Регіональна філія «Одеська залізниця» провела 2 тендери на закупівлю послуг з розробки модернізації дизель-поїзда ДЕЛ-02 «удосконаленою системою регулювання електропередачі та тягового обладнання». За результатами проведених торгів розробка модернізації для дизель-поїзда №001 коштуватиме 2,48 мільйонів, а для поїздів №002-004  тільки 1,98 мільйонів гривень, інформує «Zалізниця без корупції».

Згідно тендерної документації «проект повинен передбачати удосконалення систем керування електропередачі, тягового обладнання, максимально наближеної до останнього дизель-поїзда ДЕЛ-02 №006. В обох тендерах участь прийняли 2 компанії: ТОВ «НДІ «Перетворювач» та ТОВ «Локомотивпроект», при чому перемоги з різницею всього в пару тися гривень обидва рази здобувало ТОВ «Локомотивпроект».

Журналісти зауважують, всі роботи по розробці проекту підрядник має виконати за 90 днів.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері