DOZORRO-NEWS

«Онур» отримав замовлення на реконструкцію ще однієї частини вулиці Шевченка у Львові

29.04.2021 10:37

Львівська міськрада замовила реконструкцію частини вулиці Шевченка за 186,6 мільйонів грн у фірми "Онур". Мова йже про ділянку від вулиці Ярослава Мудорого до Залізничної, завершити яку мають до кінця наступного року, повідомляють «Варіанти».

Журналісти зауважують, на початку цього року «Онур» отримала підряд на реконструкцію іншої ділянки вулиці Шевченка – від Залізничної до Левандівської. 

Що ж до останнього тендеру, то участь у ньому взяли ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" та ПрАТ "Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1", які запропонували відремонтувати дорогу за 186,6 і 188,5 мільйонів гривень відповідно. 

На визначеній під роботу ділянці облаштують тротуари, велодоріжки, здійснять реконструкцію контактної мережі й дренаж, організують дорожній рух – встановлять дорожні знаки і світлофор, облаштують мережу дощової каналізації, встановлять смітники й висадять 10 нових дерев.

Усі роботи оплачуються за кошти місцевого бюджету Львова.

За даними порталу YouControl, фірма "Онур Конструкціон Інтернешнл" зареєстрована з 2004 року у Києві, займається будівництвом доріг і автострад. Її власниками є громадяни Туреччини Онур та Іхcан Ченінджевізи й львів'янин Олег Фаріон. 

Останній є керівником ще двох будфірм: ТОВ "Емт Ерімтан Мюшавірлік Тааххют Тіджарет А. Ш." та ТОВ "Європавер Україна" . 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання