DOZORRO-NEWS

Переможець львівських торгів на виготовлення дорогих лавок відмовився від підписання контракту

25.09.2020 12:57

Компанія «Торговий дім «Лоза», яка є переможцем тендеру на виготовлення чотирьох лавок за 600 тисяч гривень для площі біля Оперного театру, відмовилася від укладення відповідної угоди. Про це з посиланням на ProZorro повідомляє видання «Zaxid.net».

Окрім переможця торгів участь в закупівлі брало ще три учасники. Найдешевша кінцева пропозиція була від «Велтех», однак компанія не надала кілька документів, зокрема листа про бенефіціара, згоду на використання інформації. Ще два учасники, ТОВ «Європарк-Захід» і підприємець Андрій Панас, не подали сертифікат відповідності, довідку про заходи із зменшення впливу на довкілля тощо.

При цьому, зауважують журналісти, документи Андрія Панаса мають такі ж дефекти друку, як і документи переможця «Торговий дім «Лоза», що може свідчити про використання ними спільної техніки. У тій же програмі виготовлені документи «Європарк-Захід», чия юридична адреса на вулиці Навроцького, 4 у Львові співпадає з адресою переможця. Дефекти на документах не співпадають, однак пропозиції «Європарк-Захід» та «Торговий дім «Лоза» були завантажені із різницею в 6 хвилин.

ТОВ «Торговий дім «Лоза» зареєстроване у березні директоркою та власницею є зареєстрована у Хмельницькій області Оксана Страз. Вона є співзасновницею кількох громадських організацій у Львові: «Культурне місто», «Центр безпеки міста», «Здорове місто – Львів», «Центр правової інформації». Крім того вона є керівницею ТОВ «Видавництво «Самопоміч», власником якого виступає ГО «Об’єднання Самопоміч».

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors