DOZORRO-NEWS

Підприємці Дніпропетровщини заробили через ProZorro понад 115 мільярдів гривень

15.02.2019 08:04

З моменту впровадження системи ProZorro більше 15 тисяч підприємців Дніпропетровщини заробили на торгах понад 115 млрд грн. Про це повідомляє «Дніпроград» з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Завдяки ProZorro підприємці області мають вільний доступ до участі у тендерах та чесні правила гри. Виграє і регіон: чим більше контрактів укладають бізнесмени, тим більше податків іде до бюджету. А це - нові надходження для розвитку інфраструктури Дніпропетровщини», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

За словами очільника області, співпрацюючи із замовниками по всій Україні місцеві підприємці минулоріч виграли 86,3 тисяч торгів. Найчастіше продавали продукти харчування. Надавали послуги з ремонту і технічного обслуговування.

«З кожним роком все більше бізнесменів приєднуються до «ProZorro». Сервіс зводить на «ні» корупційні ризики. Він доступний для всіх підприємців, у тому числі і малого та середнього бізнесу. Саме такими, прозорими та відкритими, мають бути публічні закупівлі», - додав Резніченко.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері