DOZORRO-NEWS

Після викривальних матеріалів громадських активістів Укрзалізниця відмовилась від ряду закупівель

10.01.2019 09:39

Регуональні філії “Львівська залізниця” та “Південно-Західна залізниця” скасували 5 закупівель на загальну суму понад 35 мільйонів гривень після публікації виданням «Zалізниця без корупції» інформації про виявлені в тендерах порушення. Так “Південно-Західна залізниця” вирішила не укладати 4 контракти на проведення ремонту 40 колісних пар електровозів ВЛ-80, які мала викнувати фірма «Укртранс-Ремонт». Обгрунтуванням такого рішення стала заборгованістю в сплаті податків на суму 11 мільйонів гривень. Крім того аби приховати дану інформацію підприємців підробили дані про відсутність заборгованості зі сплати податків які б автоматично привели б до дискваліфікації ще даного учасника.

Окрім цього викликала сумніви спрможність підприємства виконувати капітальний ремонт вузлів локомотивів, адже фірма не має атестату виробництва на ремонт колісних пар електровозів серії ВЛ. Невідомим є і розташування ремонтної бази, адже офіційно компанія зареєстрована в офісному центрі.

Після публікації розслідування ZБК замовник скасував закупівлю, яка перебувала вже на стадії підписання договору. Офіційною причиною скасування контракту стала “відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг”.

Так само пояснили й відміну Львівською залізницею торгів щодо ремонту двох колійних міні-машин SVP-74 по 12,3 млн. грн. без ПДВ за ремонт кожної. Переможцем цієї закупівлі стала словацька фірма «MTH REMONT, s.r.o.», як під час тендера не надала антикорупційну програму, а в подальшому була помічена у змові з іншим учасником торгів.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері