DOZORRO-NEWS

Поліція розслідує привласнення коштів на ремонті дороги Канів-Чигирин-Кременчук

13.02.2020 07:03

Поліція розслідує можливе привласнення коштів під час ремонту автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800-км 52+800 у Черкаській області, який виконує ТОВ «Главшляхбуд». Про це йдеться в ухвалах Соснівського райсуду м. Черкаси, повідомляє видання «Наші Гроші».

Справу було відкрито за зверненням депутатів Черкаської районної ради щодо можливих протиправних дій під час виконання будівельних робіт з ремонту доріг в с. Мошни Черкаського району.

За даними слідчих, 26 червня Служба автомобільних доріг у Черкаській області замовила ТОВ «Главшляхбуд» поточний середній ремонт дороги державного за 104 мільйони гривень. Строк виконання робіт – до 31.12.2019.

Сторони склали та підписали акти виконаних робіт на загальну суму 58,67 млн грн. Разом з цим, згідно з інформацією депутатів Черкаської райради, якість та об`єм виконаних робіт щодо поточного ремонту цієї дороги не відповідають умовам договору.

Соснівський райсуд вже надавав доступ до технічної документацію по договору. Також було призначено будівельно-технічну експертизу. 5 лютого суд задовольнив клопотання слідчих про надання висновку «Укрдержбудекспертиза» щодо розгляду проектно-кошторисної документації та інших документів по ремонту дороги.

ТОВ «Главшляхбуд» зі статутним капіталом в тисячу гривень було засноване в Черкасах в 2015 р. Олегом Шпунтенком. Загалом фірма за останні чотири роки вже виграла дорожніх тендерів на 651,71 млн грн.

Як повідомлялося, «Главшляхбуд» фігурує в низці інших кримінальних проваджень, пов’язаних з ухиленням від сплати податків та присвоєнням бюджетних коштів.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors