DOZORRO-NEWS

«Полтавагазвидобування» поповнило автопарк новеньким Toyota Land Cruiser

13.06.2019 06:05

ПАТ «Укргазвидобування» в особі філії «Полтавагазвидобування» 5 червня за результатами допорогової закупівлі замовило ТОВ «Фірма «Алмаз Мотор, Лтд» легковий автомобіль вартістю 1,57 млн грн. Фірма поставить позашляховик Toyota Land Cruiser 150 3.956L Wagon A/T Суфікс ID комплектація Premium, повідомляє видання «Наші гроші» з посиланням на ProZorro.

Автомобіль матиме оздоблення сидінь комбінованою шкірою з перфорацією, передні та задні датчики паркування, систему допомоги під час паркування із камерою заднього виду, передні сидіння з триступеневим підігрівом, клімат-контроль з незалежним регулюванням температури зон водій/пасажир, систему контролю та інформування про втомлення водія, систему допомоги під час руху бездоріжжям.

На торгах єдиним конкурентом «Алмаз Мотор, Лтд» було ТОВ «Восток Автомир» Олексія Кравчуна, чия пропозиція була вищою – 1,62 млн грн. Очікувана вартість склала 1,68 млн грн.

Фірмою «Алмаз Мотор, Лтд» володіють Олексій Шоха та Олександр Корнієнко.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері